Türgis ekskursioone planeerides on kolm valikut:

  • Võtta ekskursioonid Eesti reisibüroost kes teid paketireisiga kohale lennutas. See on kõige kallim, mõnede ekskursioonide puhul koguni poole kallim kui mujalt võttes. Samas eestikeelne giid on kaasas vähestel ekskursioonidel, enamasti satutakse samale inglisekeelse giidiga ekskursioonile, mille eest mujalt ostnud maksavad oluliselt vähem.
  • Võtta ekskursioonid Türgis mõnest kohapealsest müügikohast. See variant eeldab kohalike müügimeestega suhtlemist. Kui kellegile peaks see mingil veidral põhjusel meeldima, siis miks mitte.. Sel juhul on kõige mõistlikum soetada ekskursioonid oma hotellile lähimast müügikohast – hinnad on igalpool sisuliselt samad ja kokkuvõttes satutakse ikka samale ekskursioonile ka juhul kui ostate antud tuuri veidi kaugemal olevast müügikohast või suisa linna teisest otsast.
  • Soetada ekskursioonid interneti teel mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost. See on kõige soodsam, kiirem ja mugavam viis. Ja seda saab teha siinsamas.

GetYourGuide on maailma suurim online ekskursioonibüroo

  • Ei pea suhtlema Türgis kohalike müügimeestega. Saate soetada endale huvipakkuvad ekskursioonid rahulikult ilma välise survestamiseta.

  • Enne reisi netist ekskursioonid ära tellides hoiate Türgis kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saate keskenduda puhkamisele.

  • Kõikide ekskursioonide puhul võetakse teid hotelli juurest peale ja tuuakse pärast tagasi. Hotelli juurest pealevõtmise aeg on piletil kirjas.

  • Peale ekskursiooni broneerimist saabub koheselt e-mailile vautšer, ehk pilet.

  • Selle võib välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

  • Piletil on muuhulgas konkreetse tuuri korraldaja telefon (whatsappiga saab tasuta rääkida), küsimuste tekkimisel saab neile kiiresti vastused.

  • Kehtib parima hinna garantii. See tähendab, et kui peale ekskursiooni ostmist peaksid leidma kusagilt täpselt sama ekskursiooni odavamalt, siis tuleks võtta ühendust GetYourGuide klienditoega ning hinnavahe makstakse kinni.

Klikates mõnel pildil näed kõiki Türgi ekskursioone algusega Alanya piirkonnast koos hindadega, broneerimine on lihtne ja loogiline.

Teenuse kvaliteedis võib antud firma puhul kindel olla.

GetYourGuide on 2024 aasta seisuga kõige optimaalsem koht Türgi ekskursioonide soetamiseks – lihtne broneerida, parimad hinnad, täiesti usaldusväärne ja turvaline, igasugused varjatud tasud puuduvad

On olemas ka kenasti toimiv online klienditugi.

See nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Teenindus on alati sõbralik ning küsimused saavad kiiresti vastuse.

Kasulik on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut, nii saate Türgis kohapeal rahulikult ainult puhkamisega tegeleda.

Kui valmis ekskursioonid eriti pinget ei paku, siis on võimalik rendiautoga ise endale tõeliselt mõnusaid väljasõite korraldada – RENDIAUTO TÜRGIS

Türgi soodsaimad autorendi pakkumised leiad siit:

EKSKURSIOONID MUJAL TÜRGIS

Kui on Türgi ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veidi abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599 Urmas Saar