Ekskursioonid Alanyas 2021

Lihtsalt, mugavalt ja soodsalt

Alanyas ekskursioone planeerides on kolm valikut:

  • Võtta ekskursioonid Eesti reisibüroost kes teid paketireisiga kohale lennutas. See on kõige kallim, mõnede ekskursioonide puhul koguni poole kallim kui mujalt võttes. Samas eestikeelne giid on kaasas vähestel ekskursioonidel, enamasti satutakse samale inglisekeelse giidiga ekskursioonile, mille eest mujalt ostnud maksavad oluliselt vähem.
  • Võtta ekskursioonid Alanyas tänavalt mõnest ekskursioonide edasimüügi putkast.
  • Soetada ekskursioonid interneti teel mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost. See on kõige soodsam, kiirem ja mugavam viis. Ja seda saab teha siinsamas.

GetYourGuide on maailma suurim online ekskursioonibüroo

  • Ei pea suhtlema Türgis kohalike müügimeestega.

  • Enne reisi netist ekskursioonid ära tellides hoiate Alanyas kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saate keskenduda puhkamisele.

  • Peale ekskursiooni broneerimist saabub koheselt e-mailile vautšer, ehk pilet.

  • Selle võib välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

  • Vautšeril on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et küsimuste tekkimisel saab neile kiiresti vastused.

  • Kehtib parima hinna garantii. See tähendab, et kui peale ekskursiooni ostmist peaksid leidma kusagilt täpselt sama ekskursiooni odavamalt, siis tuleks võtta ühendust GetYourGuide klienditoega ning hinnavahe makstakse kinni.

Klikates mõnel pildil näed kõiki ekskursioone koos hindadega, broneerimine on lihtne ja loogiline.

GetYourGuide on 2021 aasta seisuga kõige optimaalsem koht Alanya ekskursioonide soetamiseks – lihtne broneerida, parimad hinnad, täiesti usaldusväärne ja turvaline, igasugused varjatud tasud puuduvad

On olemas ka kenasti toimiv online klienditugi.

See nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Teenindus on alati sõbralik ning küsimused saavad kiiresti vastuse.

Kasulik on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut, nii saate Alanyas kohapeal rahulikult ainult puhkamisega tegeleda.

Kui valmis ekskursioonid eriti pinget ei paku, siis on võimalik rendiautoga ise endale tõeliselt mõnusaid väljasõite korraldada – RENDIAUTO ALANYAS

Mõned lahedad paigad, mida rendiautoga võiks külastada:

Syedra (piirkonna suurim ja vingeim antiiklinn), Aydapınar antiiklinn, Kral Koyu (antiiklinn & ülivinge ujumiskoht), Anamur-i marmorkindlus, Sapadere kanjon, Selinus antiikne asula.

EKSKURSIOONID MUJAL TÜRGIS

EKSKURSIOONID MARMARISES
EKSKURSIOONID ISTANBULIS
ekskursioonid antalyas
ekskursioonid kemeris
ekskursioonid belekis
ekskursioonid sides

Kui on ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veidi abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599 Urmas Saar