Ekskursioonid Alanyas 2021

Lihtsalt, mugavalt ja soodsalt

 

 Ekskursioonid Marmarises

Ekskursioonid Istanbulis

Ekskursioonid Antalyas

Ekskursioonid Kemeris

Ekskursioonid Belekis

Ekskursioonid Sides

 

 

Alanyas korraldatakse ka sel hooajal päris palju erinevaid ekskursioone ja muid vahvaid tegevusi. Kui natuke uurida, siis midagi enda jaoks huvitavat leiab siit kindlasti igaüks.

Oluline on teada, et kui tahad maksta tavahinnast pea kaks korda rohkem, siis osta ekskursioon Eesti reisikorraldaja käest.

Ainus eelis mis Eesti reisikorraldajalt ekskursiooni ostes võib saada, on eestikeelne giid antud ekskursioonil. Paraku on eestikeelse giidi kaasa saamise tingimuseks enamasti see, et selle ekskursiooni peab Eesti reisibüroost ostma minimaalselt teatud arv inimesi. Kui see arv täis ei tule, siis pannakse antud ekskursiooni ostnud inimesed mõnda inglise- ja venekeelse giidiga ekskursioonibussi.

Samasse bussi oleksid saanud ka siis kui oleksid selle ekskursiooni soetanud mõnest online ekskursioonibüroost, aga umbes poole soodsamalt.

 

 

Kui tahad maksta normaalhinda, siis on mõistlik broneerida ekskursioonid mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost.

Seda saab teha lihtsalt ja mugavalt siinsamas. 

 

 

Siin on esindatud maailma parim online ekskursioonibüroo – GetYourGuide.

 

 

Peamiseks siitkaudu ekskursioonide hankimise eeliseks (aja ning raha kokkuhoiu kõrval) on see, et nii ei pea suhtlema Türgis kohalike müügimeestega.

 

 

alanya ekskursioonidSeejuures kogu info ekskursioonide kohta on kenasti olemas ja selle põhjal saab rahulikult ja ilma igasuguse välise surveta just endale meeldivad ekskursioonid ja tegevused välja valida.

 

alanya ekskursioonidKohe peale ekskursiooni broneerimist saabub e-mailile vautšer, ehk pilet. Võid selle välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

 

alanya ekskursioonidVautšeril on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et vajadusel on lisainfo hankimine lihtne.

 

alanya ekskursioonidKehtib parima hinna garanti, mis tähendab seda, et hinnad on veelgi paremad kui kohapealsetes tänavaäärsetes müügiputkades!!!

 

 

Kui soovid Alanyas toimuvaid ekskursioone saada mugavalt, soodsalt ja ilma kohalike müügimeeste surveta, siis peamine valik on siin (klikates mõnel ekskursioonil näed kõiki ekskursioone koos hindadega).

Broneerimine on äärmiselt lihtne.

 

 

 

GetYourGuide on parim koht Alanya ekskursioonide soetamiseks – kõige soodsamad hinnad, 100% usaldusväärne ja turvaline, samuti igasugused varjatud tasud puuduvad.

 

 

 

GetYourGuide omab head ja kiiret online küsimustele vastamise süsteemi.

See nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Näiteks kui sind huvitava ekskursiooni juures pole kirjas, et kas pealevõtmine toimub ka selle asula hotellidest kus peatud, siis on hea mõte seda läbi eelmainitud nupu klienditeeninduselt küsida.

Teenindus on alati sõbralik ning küsimused saavad kiiresti vastuse.

 

 

 

Kõige parem on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut.

Nii hoiad Alanyas kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saad keskenduda kõige olulisemale – puhkamisele.

 

 

 
 

 

Kui valmis ekskursioonid eriti pinget ei paku, siis on võimalik rendiautoga ise endale tõeliselt mõnusaid väljasõite korraldada – RENDIAUTO ALANYAS

 

 

Mõned lahedad paigad, mida rendiautoga võiks külastada:

Syedra (piirkonna suurim ja vingeim antiiklinn), Aydapınar antiiklinn, Kral Koyu (antiiklinn & ülivinge ujumiskoht), Anamur-i marmorkindlus, Sapadere kanjon, Selinus antiikne asula.

 

 

 
 

 

Kui on ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veidi abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599 Urmas Saar
 

Alanyas elab toredaid eestlasi, kes mõõduka tasu eest tutvustavad hea meelega kaasmaalastele ümbruskonna parimaid kohti, kuhu ükski turismifirma ekskursioone ei korralda, aga kus on garanteeritud ülihea emotsioon ja tõenäoliselt parimad loodusvaated mida eales oled näinud. Võimalikud on ka näiteks privaatsed kalapüügireisid merele jne.

Mina isiklikult neid trippe ei tee (turismihooajal viibin Alanyas harva), aga jagan soovijatele kontakte.

Kui teid on vähemalt 4 inimest ja tahaks teha päevase väljasõidu mõne kohaliku Alanyas elava eestlasega, siis kirjuta mulle oma soovidest ja võimalik et leian sobivat teenust pakkuva kohaliku kaasmaalase: urmas@alanya.ee