Tegevused ja ekskursioonid Alanyas

Ekskursioonid Alanyas 2019

Lihtsalt, mugavalt ja soodsalt

 

 Ekskursioonid Marmarises

Ekskursioonid Istanbulis

Ekskursioonid Antalyas

Ekskursioonid Kemeris

Ekskursioonid Belekis

Ekskursioonid Sides

 

 

Alanyas korraldatakse ka sel hooajal päris palju erinevaid ekskursioone ja muid vahvaid tegevusi. Kui natuke uurida, siis midagi enda jaoks huvitavat leiab siit kindlasti igaüks.

Oluline on teada, et kui tahad maksta tavahinnast pea kaks korda rohkem, siis osta ekskursioon Eesti reisikorraldaja käest.

Ainus eelis mis Eesti reisikorraldajalt ekskursiooni ostes võib saada, on eestikeelne giid antud ekskursioonil. Paraku on eestikeelse giidi kaasa saamise tingimuseks enamasti see, et selle ekskursiooni peab Eesti reisibüroost ostma minimaalselt teatud arv inimesi. Kui see arv täis ei tule, siis pannakse antud ekskursiooni ostnud inimesed mõnda inglise- ja venekeelse giidiga ekskursioonibussi.

Samasse bussi oleksid saanud ka siis kui oleksid selle ekskursiooni soetanud mõnest online ekskursioonibüroost, aga umbes poole soodsamalt.

 

 

Kui tahad maksta normaalhinda, siis on mõistlik broneerida ekskursioonid mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost.

Seda saab teha lihtsalt ja mugavalt siinsamas. 

 

Siin on esindatud kaks maailma suurimat ja parimat online ekskursioonibürood – Viator ning GetYourGuide.

 

Peamiseks siitkaudu ekskursioonide hankimise eeliseks (aja ning raha kokkuhoiu kõrval) on see, et nii ei pea suhtlema Türgis kohalike müügimeestega.

Seejuures kogu info ekskursioonide kohta on kenasti olemas ja selle põhjal saab rahulikult ja ilma igasuguse välise surveta just endale meeldivad ekskursioonid ja tegevused välja valida.

 

 

Kohe peale ekskursiooni broneerimist saabub e-mailile vautšer, ehk pilet. Võid selle välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

Vautšeril on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et vajadusel on lisainfo hankimine lihtne.

 

Niisiis kui soovid Alanyas toimuvaid ekskursioone saada mugavalt ja soodsalt, siis GetYourGuide valik on siin.

 

 

Ja kõik Viatori pakutav on saadaval siin –   EKSKURSIOONID ALANYAS

 

 

Kindlasti tuleks vaadata mõlema büroo hindu ja otsustada selle kasuks, kelle juurest huvipakkuva ekskursiooni antud hetkel soodsamalt saab.

 

Viator kuulub populaarsele reisinõuannete veebilehele TripAdvisor.

Ka GetYourGuide on täiesti usaldusväärne ja igati hea koht ekskursioonide tellimiseks – nad on maailmas Viatori järel suuruselt teised tegijad ning paljusid ekskursioone on just nende kaudu kõige soodsam broneerida.

 

 

Mõlemad reisibürood omavad väga head ja kiiret online küsimustele vastamise süsteemi.

GetYourGuide puhul asub see nupp iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help ja Viatoril lehe allosas pealkirjaga Customer Care.

Näiteks kui sind huvitava ekskursiooni juures pole kirjas, et kas pealevõtmine toimub ka selle asula hotellidest kus peatud, siis on hea mõte seda läbi eelmainitud nuppude klienditeeninduselt küsida.

Teenindus on alati sõbralik ning küsimused saavad kiiresti vastuse.

 

 

 

Kõige parem on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut.

Nii hoiad Alanyas kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saad keskenduda kõige olulisemale – puhkamisele.

 

 

 
 

NB! Alanyas tänavalt hotellile lähimast müügipunktist ekskursioonide ostmine on täiesti ok (kui on tahtmist kohalike müügimeestega asju ajada), aga kindlasti soovitaks vältida tegelast nimega Abdulhalim Han, kes kutsub ennast Pashaks.

Tegemist on ekskusrioonide edasimüüjaga, kes kasutab oma Facebooki lehel Alanya.ee lehelt kopeeritud materjale, ehk siis ehib ennast võõraste sulgedega.

Lisaks väidab end korraldavat ekskursioone, aga reaalsuses tegeleb ainult edasimüügiga, täpselt samamoodi nagu sajad teised ekskursioonimüüjad Alanyas (neid leidub igal nurgal).

“Pasha” on oma eestlastele pühendatud FB lehe iroonilisel kombel nimetanud “Eestlaste lemmikreisid Alanyas”. Tegelikkuses soetab enamus Alanyat külastavaid eestlasi ekskursioonid küll mujalt, aga see selleks :)

Sellel FB lehel on üle tuhande järgija. Antud fenomeni kohta saab rohkem lugeda siit: Näpunäiteid  – peatükk “Kuidas mitte lammas olla”

Alanya-pasha-petis

Alanya petis-pasha poolt varastatud Alanya.ee esilehe tekst.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Kui valmis ekskursioonid eriti pinget ei paku, siis on võimalik rendiautoga ise endale tõeliselt mõnusaid väljasõite korraldada – RENDIAUTO ALANYAS

 

Mõned lahedad paigad, mida rendiautoga võiks külastada:

Syedra (piirkonna suurim ja vingeim antiiklinn), Aydapınar antiiklinn, Kral Koyu (antiiklinn & ülivinge ujumiskoht), Anamur-i marmorkindlus, Sapadere kanjon, Selinus antiikne asula.

 

 

 
 

 

Kui on ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veidi abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599 Urmas Saar
 

Alanyas elab toredaid eestlasi, kes mõõduka tasu eest tutvustaks kaasmaalastele ümbruskonna parimaid kohti, kuhu ükski turismifirma ekskursioone ei korralda, aga kus on garanteritud ülihea emotsioon ja tõenäoliselt parimad loodusvaated mida eales oled näinud.

Mina isiklikult väljasõite ei tee (turismihooajal viibin Alanyas harva), aga vahendan hea meelega kontakte.

Kui teid on vähemalt 4 inimest ja tahaks teha päevase väljasõidu mõne kohaliku Alanyas elava eestlasega, siis kirjuta mulle oma soovidest ja võimalik et leian sobivat teenust pakkuva kohaliku kaasmaalase: urmas@alanya.ee