Viimasel ajal on siinsed korterid eurooplaste jaoks väga atraktiivsed olnud ja sellega seoses on Alanya kinnisvara hinnad vaikselt tõusule pööranud ning see tõus lähiaastatel kindlasti jätkub.

 

Kui veel aasta-paar tagasi oli reaalne leida endale 2-toaline korter vanemas majas ca 35 000 euroga, siis 2021 tuleb sellise korteri eest välja käia minimaalselt 40 000. Umbes samas suurusjärgus hindade tõus on toimunud ka uuema – kvaliteetsema – kallima kinnisvara puhul.

 

2021 aasta on ilmselt viimane aeg siinset kinnisvara veel tõeliselt hea hinnaga saada.

On ainult aja küsimus, millal Alanya kinnisvara hinnad ühtlustuvad teiste Vahemere äärsete riikide kuurortlinnade hindadega, ehk siis Hispaania, Itaalia ja Kreeka omadega.

 

 

Siinkohal on hea teada, et tänaval suvalisse kinnisvarabüroosse sisse astudes sealt midagi head tõenäoliselt ei tule.

Kui inimesel on kinnisvara ostmise eelarve ütleme 50 tuhat eurot, siis mõne suvalise kinnisvarabüroo “abi” kasutades maksab ta minimaalselt 10-15 tuhat eurot üle. Asi on selles, et parimad (kiir)müügid ei ole saadaval kõikides kinnisvarabüroodes, lisaks on paljud firmad orienteeritud tuimalt välismaalaste petmisele.

 

Siin lihtsalt tuleb teada kuhu minna ning millisest uksest sisse astuda, kellega suhelda jne.

 

Samas kõige hullemini on eurooplasest kinnisvarahuvilisel võimalik hävida juhul kui tal on mõni kohalikust “sõber”.

Sel teemal saad veidi targemaks kui loed läbi peatüki Näpunäiteid

 

Kui sul tekkis huvi, ning ka finants on olemas, siis võta ühendust ja räägime asjast lähemalt!

 

Saan aidata linna parimate pakkumiste juurde juhatamisel ning ka kogu ostuprotsessi vältel asjade kontrolli all hoidmisega.

 

urmas@alanya.ee

+372 511 2599

 

Vaata kindlasti ka Kinnisvara Alanyas