Olukorrast Alanya kinnisvaraturul

Olukord Alanya kinnisvaraturul on võrreldes aasta-paari taguse ajaga oluliselt muutunud.

Praegu on liiri kurss euro suhtes erakordselt madal, see aga on muutnud peaaegu kõik hinnad liirides palka saavate inimeste jaoks kallimaks.

Väga paljudel varem kenasti toime tulnud türklastel on hädasti lisaraha vaja. Tihti müüakse oma suur ja luksuslik kodu ära, et kolida tagasihoidlikumale elamispinnale. Ja kuna selliseid müüjaid on palju, siis on see elamispindade hindadele samuti mõju avaldanud.

 

 

Kunagi varem pole nii palju ja nii kvaliteetset kinnisvara nii madala hinna eest saadaval olnud!

 

 

Samas on hea teada, et tänaval suvalisse kinnisvarabüroosse sisse astudes sealt midagi head tõenäoliselt ei tule.

Kui inimesel on kinnisvara ostmise eelarve ütleme 50 tuhat eurot, siis praeguses olukorras mõne suvalise kinnisvarabüroo “abi” kasutades maksab ta minimaalselt 15-20 tuhat eurot üle. Asi on selles, et reaalsed parimad kiirmüügid ei kajastu kõikides kinnisvarabüroodes. Lihtsalt tuleb teada kuhu minna ning millisest uksest sisse astuda.

Veel oluliselt hullemini on valgel kinnisvarahuvilisel võimalik hävida juhul kui tal on mõni kohalikust “sõber”. Sel teemal saad veidi targemaks kui loed läbi peatüki Näpunäiteid.

 

 

Kui sul tekkis huvi, siis võta ühendust!

urmas@alanya.ee

Saan aidata linna parimate pakkumiste juurde juhatamisel ning ka kogu ostuprotsessi vältel asjade kontrolli all hoidmisega.

 

 

Nii mõnedki kinnisvarasektoris kena raha teeninud inimesed on öelnud – Kui on head ajad, siis on kasulik müüa, kesistel aegadel on mõistlik osta!

Praegu on siinsel kinnisvaraturul kesised ajad.